Morinda Bio

Если Вы дорожите своим здоровьем
и здоровьем Ваших родных и близких -
предлагаем Вам ознакомиться с продуктами
от компании Morinda Bioactives

Гарні новини зі світу TruAge

0016НК з усього світу продовжують ділитись ідеєю TruAge. Це просте повідомлення про те, як залишатись молодим та жити довше, і воно представляє унікальну можливість для кожного, хто є частиною компанії «Морінда».

Минулого тижня найбільш вражаючою подією для багатьох НК стало отримання сканерів TruAge. Ви можете уявити собі їх захоплення, коли вони отримали свій довгоочікуваний унікальний прилад від «Морінда»? А вже наступного дня більшість з них запросили гостей на свої презентації, де вони відсканували безліч нових людей. Скоро і 5 НК з України отримають свої сканери TruAge та матимуть можливість доносити нашу ідею ще більшій кількості людей.

Проте це не єдина гарна новина за минулий тиждень: нещодавно у Німеччині пройшли спортивні змагання і не без участі наших НК, адже 4 з них взяли участь у напів-марафоні!

Маючи підтримку від TruAge та компанії «Морінда», не дивно, що один з них прийшов до фінішу першим, з гордістю демонструючи усім футболку з написом «TruAge».

Говорячи про чемпіонів, варто згадати і про Джозефін Лілейдж, найбільш відому плавчиню у Швеції, яка брала участь у Світових та Олімпійських змаганнях. Не дивлячись на те, що Джозефін п'є напій «Оригінальний» з 2004 року, а зараз її основним напоєм став «Макс», сканування стало для неї приємною несподіванкою. Тож якими були її враження? «Беручи до уваги, що я професійна спортсменка, здоров'я для мене є дуже важливим. Раніше я вже чула про КПГ, але мене вразило, наскільки просто можна виміряти їх рівень!».

Минулий тиждень також запам'ятається тим, що З НК з Австрії відсканували 450 людей за три дні! Лише уявіть - 450 людей! Деякі з цих сканувань проходили на міському ринку і декілька НК розповіли нам про те, що власники інших лотків направляли своїх клієнтів до місця проведення сканування, оскільки вони надзвичайно зацікавилися можливістю швидко та просто дізнатись свій рівень КПГ. Як абсолютно точно зазначив один НК - «Сканер TruAge зажди пробуджує інтерес!».

0022І на завершення ми з гордістю згадуємо про те, що ідея TruAge дійшла туди, де про неї ще навіть не чули - Нова Зеландія з радістю прийняла у себе зустріч TruAge, на якій гості не лише змогли дізнатись свій рівень КПГ, але й скуштувати нашу продукцію

Якщо Ви бажаєте дізнатись свій рівень КПГ та свій біологічний вік, телефонуйте за номерами, що вказані в Контактах і ми Вам допоможемо!

Пийте сік ноні - продукт здоров'я, молодості та довголіття!

КОНТАКТЫ

 Купить сок нони

 

моб.: +38-050-107-14-72

моб.: +38-067-506-55-84

 

Отправить сообщение

ПОДЕЛИТЕСЬ С ДРУЗЬЯМИ!