Morinda Bio

Если Вы дорожите своим здоровьем
и здоровьем Ваших родных и близких -
предлагаем Вам ознакомиться с продуктами
от компании Morinda Bioactives

Як роблять сік ноні

0019У 1993 році двоє американських вчених фахівців в області продуктів харчування звернули увагу на результати наукових досліджень ноні. Вони були вражені результатами досліджень і прекрасними властивостями ноні і поставили своєю за мету піднести світові всю його живильну цінність, цей дар природи для нашого організму, який використовувався впродовж тисяч років.


У 1996 році була створена і запатентована технологія екстракції соку з плоду ноні із збереженням у ньому цілісності всіх важливих компонентів. Для поліпшення натурального смаку плодів і здобуття остаточної консистенції соку була знайдена і використана ексклюзивна формула

смакових добавок, з додаванням в густе фруктове пюре з плодів Ноні чистих натуральних соків чорниці і винограду. Це не лише надає соку прекрасного смаку, але і усуває специфічний запах і підсилює антиоксидантні властивості фрукта Ноні.


Таким чином, в 1996 році з'явився перший 100% натуральний продукт з плоду Ноні – сік TAHITIAN NONI® (сік ноні)
Якщо продукт призначений для використання людьми, особливо важливо, щоб джерело натурального харчового продукту було найвищої якості і щоб були зроблені всі заходи для того, щоб забезпечити споживача безпечним і надійним продуктом.


0022Ноні ніколи раніше не був комерційним продуктом, тому не вирощується на спеціальних плантаціях, а виростає в природному незайманому людиною дикому середовищі. Саме завдяки цьому ідеальному, незайманому середовищу плід Ноні досягає своєї чудової якості, необхідної для отримання соку TAHITIAN NONI® (сік ноні)


З давніх часів дерева Ноні виростають на островах Французької Полінезії. Це витривалі рослини, плодоносні круглий рік. На одному і тому ж дереві зростають плоди, що знаходяться на різних стадіях дозрівання.


Ці плоди збирають спеціально навчені цьому люди. Плоди знімають зрілими, певного розміру і кольору. Впродовж всього процесу приготування соку, фахівці компанії перевіряють фрукти, з тим, щоб сік TAHITIAN NONI® (сік ноні)  виготовлявся б лише з сировини високої якості. Збір плодів здійснюється з дотриманням суворих вимог.


Компанія контролює весь процес технології виробництва, починаючи з дерева і закінчуючи пляшкою соку. Завдяки жорсткій шести ступеневій системі контролю якості, сік TAHITIAN NONI® (сік ноні)  є найздоровішим і кориснішим продуктом ноні.
Компанія також може прослідити всю зворотну дорогу від пляшки соку сік TAHITIAN NONI® (сік ноні)  до острова, де був зібраний плід, навіть встановити людину, яка здійснювала збір врожаю.


0016Подібне скрупульозне ставлення до виробництва соку TAHITIAN NONI® (сік ноні)  є заставою його високої якості.
Ретельний контроль якості соку TAHITIAN NONI® (сік ноні)  забезпечує виконання концепції компанії, що полягає в пропозиції продукції, яка повинна відповідати незайманому, первозданному середовищу Французької Полінезії.
Ніде в світі немає чистішого, більш перевіреного продукту ніж сік ноні!.

КОНТАКТЫ

 Купить сок нони

 

моб.: +38-050-107-14-72

моб.: +38-067-506-55-84

 

Отправить сообщение

ПОДЕЛИТЕСЬ С ДРУЗЬЯМИ!