Morinda Bio

Если Вы дорожите своим здоровьем
и здоровьем Ваших родных и близких -
предлагаем Вам ознакомиться с продуктами
от компании Morinda Bioactives

Гарні новини зі світу TruAge

0016НК з усього світу продовжують ділитись ідеєю TruAge. Це просте повідомлення про те, як залишатись молодим та жити довше, і воно представляє унікальну можливість для кожного, хто є частиною компанії «Морінда».

Минулого тижня найбільш вражаючою подією для багатьох НК стало отримання сканерів TruAge. Ви можете уявити собі їх захоплення, коли вони отримали свій довгоочікуваний унікальний прилад від «Морінда»? А вже наступного дня більшість з них запросили гостей на свої презентації, де вони відсканували безліч нових людей. Скоро і 5 НК з України отримають свої сканери TruAge та матимуть можливість доносити нашу ідею ще більшій кількості людей.

Проте це не єдина гарна новина за минулий тиждень: нещодавно у Німеччині пройшли спортивні змагання і не без участі наших НК, адже 4 з них взяли участь у напів-марафоні!

Подробнее: Гарні новини зі світу TruAge

Как делают сок нони

В 1993 году двое американских ученых специалистов в области продуктов питания обратили внимание на результаты научных исследований нони.

 

Они были впечатлены результатами исследований и великолепными свойствами нони и поставили своей целью преподнести миру всю его питательную ценность, этот дар природы для нашего организма, который использовался на протяжении тысяч лет.

 

В 1996 году была создана и запатентована технология экстракции сока из плода нони с сохранением в нем целостности всех важных компонентов.

Для улучшения вкуса плодов и получения окончательной консистенции сока была найдена и использована эксклюзивная формула

Подробнее: Как делают сок нони

Як пити сік ноні

0022Пити ноні не тільки корисно, але й приємно

1. Дістаньте сік Ноні з|із| холодильника.

На пляшці соку TAHITIAN NONI™ Juice написано: "При відкритті пляшки її зберігати протягом 30 діб при температурі зберігання (4±2)° С". Практика показує, що відкрита пляшка соку TAHITIAN NONI™ Juice може зберігатися і при кімнатній температурі без погіршення якості соку. Хтось любить пити сік Ноні холодний, хтось теплий. По опитуваннях, більшості подобатися вживати сік з холодильника, в цьому випадку  сік Ноні  - солодший і смачніший.

Подробнее: Як пити сік ноні

Як роблять сік ноні

0019У 1993 році двоє американських вчених фахівців в області продуктів харчування звернули увагу на результати наукових досліджень ноні. Вони були вражені результатами досліджень і прекрасними властивостями ноні і поставили своєю за мету піднести світові всю його живильну цінність, цей дар природи для нашого організму, який використовувався впродовж тисяч років.


У 1996 році була створена і запатентована технологія екстракції соку з плоду ноні із збереженням у ньому цілісності всіх важливих компонентів. Для поліпшення натурального смаку плодів і здобуття остаточної консистенції соку була знайдена і використана ексклюзивна формула

Подробнее: Як роблять сік ноні

Истинный возраст человека

На самом деле небольшое количество людей  задумывается о своем истинном возрасте. Мы считаем, что нам столько лет, сколько указано в паспорте. Так ли это в действительности? Как утверждают ученые, между возрастом, который нам «приписывают» документы и биологическим возрастом есть существенная разница.


Истинный возраст человека зависит от множества факторов, среди которых, в частности, наследственность, условия проживания человека – окружающая среда, продукты, которые он употребляет, качество питьевой воды и многое другое.

Подробнее: Истинный возраст человека

КОНТАКТЫ

 Купить сок нони

 

моб.: +38-050-107-14-72

моб.: +38-067-506-55-84

 

Отправить сообщение

ПОДЕЛИТЕСЬ С ДРУЗЬЯМИ!