Morinda Bio

Если Вы дорожите своим здоровьем
и здоровьем Ваших родных и близких -
предлагаем Вам ознакомиться с продуктами
от компании Morinda Bioactives

Набор сменных насадок для прибора Defy Microderm

Defy replacement lgОберіть один із представлених рівнів інтенсивності очищення, основуючись на типі вашої шкіри та ваших потребах. Кожен набір містить 6 змінних дисків (три великих, три маленьких) та один змінний фільтр.


Спосіб використання:

Оберіть потрібний диск:

Білий диск - М'який
Використовуйте для перших двох процедур очищення шкіри. Цього часу має бути достатньо для того, аби призвичаїтись до роботи з приладом. Коли ви почнете впевнено їм користуватись, ви можете перейти до диску сірого кольору. Білий диск підходить для людей із чутливою шкірою.


Сірий диск - Помірний
Підходить для тих, хто в майбутньому хоче перейти до Чорного та Червоного рівнів, та для тих, хто має більш чутливу шкіру.


Чорний диск - Жорсткий
Ідеально підходить для людей з нормальною та грубою шкірою, можна використовувати лише після декількох використань Сірого диску. Не рекомендовано для людей з чутливою шкірою.


Червоний Диск - Дуже Жорсткий
Найбільш жорсткий серед всіх дисків. Розроблений для очищення тіла та для ділянок обличчя з більш еластичною та грубою шкірою. Можна використовувати лише після декількох використань чорного диску. Не рекомендований для людей із чутливою шкірою.


Диски великого розміру розроблені для очищення ділянок тіла - для очищення обличчя використовуйте диски маленького розміру. 

КОНТАКТЫ

 Купить сок нони

 

моб.: +38-050-107-14-72

моб.: +38-067-506-55-84

 

Отправить сообщение

ПОДЕЛИТЕСЬ С ДРУЗЬЯМИ!